Zábavně – naučné pořady

Všechny pořady jsou často využívány v rámci různých osvětových projektů pro děti. Doporučujeme také použít v návaznosti na zmíněná edukační témata obsažená v rámcovém vzdělávacím programu vaší MŠ či ZŠ. (zdravý životní styl – strava a pohyb, dopravně-bezpečnostní rizika, třídění odpadů – význam druhotného užití surovin, aj.)

Kdo STRAVUJE se zdravě, tomu je hravě!

Pořad o zdravém stravování, veselých vitamínech a propagaci zdravého životního stylu mezi dětmi a mládeží.

Pojďte s Wikim NA ZELENOU!

Naučný pořad s poutavými písničkami, který děti zábavnou formou naučí, jak se chovat v silničním provozu tak, aby každá cesta dobře dopadla. Nezapomínejme, že silnice není hřiště ani pískoviště.

Máme skvělé nápady, jak správně TŘÍDIT ODPADY!

Poutavou formou se dozvíme všechno o tom, proč je důležité třídit odpady a pomáhat tím naší planetě. Pořad plný zajímavostí a informací o tom, proč se chovat EKOLOGICKY.

Máš-li POHYB rád - o své zdraví nemusíš se bát!

Každý dobře ví, že pravidelný pohyb a aktivita patří ke zdravému životu. Jak ale nezapomínat na potřebný pravidelný pohyb? Základní pravidla, jak být fit, vitální a pečovat o své zdraví – zpracovány v originálním příběhu, ve kterém se budem nejen hýbat, ale také soutěžit a zpívat.

Kdo SVĚT dobře zná, ten v životě vyhrává!

Nebuďte peciválové a poznávejte rádi naši planetu – Svět. Víte proč se říká: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem? Čeká vás poznávání planety na cestě kolem Světa, kdy zjistíte plno zajímavostí, o kterých by měli všichni správní kluci a holky dobře vědět. Poznáváme SVĚT – zábavně a teď!

PRAVIDLA SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ - to je základ vzdělání!

Na humorných příbězích plných příkladů a přirovnání si s dětmi zopakujeme základní pravidla slušného chování, které musí každý člověk znát a umět je ovládat! Naučíme se, jak se s druhým člověkem správně seznámit či pozdravit, poznáme sílu kouzelných slovíček, připomeneme si pravidla stolování a oblékání, povíme si o tom, jak se k druhým lidem správně chovat, tak aby nás všichni okolo měli rádi jako slušné a vychované človíčky. Na závěr se v zábavném kvízu dozvíme jaké je to hlavní pravidlo všech pravidel. Program je protkán originálními písničkami, které dětem poutavou formou pomáhají v zapamatování a fixaci zmíněných pravidel slušného chování.

JAKÉ JE WIKIHO DIVADLO?

Společným jmenovatelem všech pohádek jsou propracované kostýmy, krásné kulisy, autorské písničky s chytlavými melodiemi a plná náruč humorných situací a vtípků. Představení mají spád, svižné tempo a ideální délku, která je vždy přizpůsobena věku malých diváků.

Pohádky jsou laděny humornou formou, vždy však ukrývají mravní ponaučení, který si děti odnášení společně s nezapomenutelným divadelním zážitkem. (Wikiho divadýlko si děti zamilují! – moc superlativy?)

Pro akce využíváme vlastní mobilní světelnou a zvukovou aparaturu (vč. mikrofonů)

PRO KOHO JE URČENO?

Příběhy jsou vytvořeny tak, aby se daly vždy přizpůsobit věku diváků. Všechny pořady mají několik variant, tak aby byly vhodné pro děti v MŠ (3- 6 let) a ZŠ (kategorie: a) 6-9 let, b) 9-12 let).

KTERÝ Z POŘADŮ SI VYBRAT?

Dobře víme, že pro různé akce a příležitosti se hodí různé divadelní příběhy či tematické pořady. Wikiho divadlo dělí představení do 3. kategorií. Podle povahy Vaší akce můžete vybírat z oblíbených pohádkových příběhů, interaktivních zábavně-naučných programů nebo pořadů, které se vážou k aktuálnímu ročnímu období a sezónním akcím..

Zanechte nám e-mail