Kamarád WIKI a jeho animační tým

Programem na jevišti provází oblíbený dětský bavič a herec – kamarád WIKI, kterého vždy doprovází některý z kolegů z jeho profesionálního animačního týmu. Wiki je známý svou skvělou náladou a energií, bezvadnými nápady či vtípky, ale hlavně originálně zpracovanými divadelními a interaktivními programy, které jsou s dobou.

Děti se mohou těšit na mnoho zábavy, soutěží o ceny, písniček s pohybem a humorných kostýmů ostříleného showmana, kterého znají děti z představení ve svých školách a školkách, pravidelného účinkování v obchodních centrech nebo na městských akcích nejen v Brně a Jihomoravském kraji, ale i v ostatních moravských krajích, kam rádi a často také cestujeme.

Pro akce využíváme vlastní mobilní světelnou a zvukovou aparaturu (vč. mikrofonů).

WIKIHO svět

Najdete zde rady a vše potřebné k tomu, aby jste návštěvníky vaší akce tentokrát překvapili neotřelým divadelním či animačním programem, děti si vyzkoušeli některou z nápaditých doprovodných aktivit nebo se s námi neváhejte poradit, jak úspěšně poskládat program Vaší akce tak, aby jste děti zaručeně nadchli – a o to přece jde! Nebojte se nás kontaktovat – rádi s Vámi nezávazně vše probereme a poradíme. Vyzkoušejte, jak to ve Wikiho světě chodí.