Pohádkové příběhy

Společně s malými kuchtíky odhalíme tajemství kouzelné kuchařky a zjistíme, jak se vaří pohádky. Ti nejšikovnější si v pohádce, kterou společně s dětmi „uvaříme“ mohou také zahrát. Příběh plný písniček a krásných dekorací, který je vhodný pro všechny věkové kategorie.

NOVINKA! - Kouzelný dalekohled

Cestovatelská pohádka, kde pomocí kouzelného dalekohledu procestujeme a poznáme celý svět. Veselými průvodci nám budou kamarádi Markétka a Wiki, kteří na dobrodružné cestě zažijí mnohá zábavná dobrodružství, překonají nelehké překážky a hlavně zjistí mnoho zajímavostí o naší planetě. Představení je doplněno krásnými autorskými písničkami, které si s muzikálovou herečkou Markétou Peškovou (Městské divadlo Brno) ději také zazpívají.

O Neobyčejné zahradě

Na první pohled úplně obyčejná zahrada ukrývá velké tajemství. Očím dospělých je kouzelné tajemství skryto, jen dětská fantazie je totiž klíčem, který nám umožní vstup do kouzelné země, kde se právě schyluje k velkému boji mezi bílými bytostmi Dobra a špinavými skřítky Zlého pána. Dokážeme s dětmi zasáhnout a společnými silami zachránit Magický svět před nadvládou Zla? Poutavý interaktivní pohádkový příběh, kdy nejsilnější zbraní budou přátelství, láska a dětská fantazie, které nedovolí žádnému zlu zvítězit.

Popletené pohádky

Letem světem říší pohádek, aneb znají děti dobře pohádky? Zvládnou si v některé třeba i zahrát? Copak se stane, když se jich několik zamíchá do sebe? Veselá pohádka plná humoru, písniček a krásných pohádkových kostýmů.

Za zvířátky do pohádky

Už jste slyšeli, co se přihodilo zvířátkům z lesa za šílený malér? Chamtivá a vychytralá straka využila důvěřivosti zvířátek a teď hrozí, že všechna přijdou o své pelíšky, nory a doupata. Celý les je vzhůru nohama a všichni obyvatelé lesa čekají jen na naši pomoc. Pohádka o tom, že půjčování si musí být vždy zodpovědné a je třeba být vždy ostražitý a opatrný, abychom se nedostali kvůli vychytralým podvodníkům do průšvihu, stejně jako zvířátka v lese, kterým se s dětmi pokusíme pomoci! Dopadne vše dobře?

JAKÉ JE WIKIHO DIVADLO?

Společným jmenovatelem všech pohádek jsou propracované kostýmy, krásné kulisy, autorské písničky s chytlavými melodiemi a plná náruč humorných situací a vtípků. Představení mají spád, svižné tempo a ideální délku, která je vždy přizpůsobena věku malých diváků.

Pohádky jsou laděny humornou formou, vždy však ukrývají mravní ponaučení, který si děti odnášení společně s nezapomenutelným divadelním zážitkem. (Wikiho divadýlko si děti zamilují! – moc superlativy?)

Pro akce využíváme vlastní mobilní světelnou a zvukovou aparaturu (vč. mikrofonů)

PRO KOHO JE URČENO?

Příběhy jsou vytvořeny tak, aby se daly vždy přizpůsobit věku diváků. Všechny pořady mají několik variant, tak aby byly vhodné pro děti v MŠ (3- 6 let) a ZŠ (kategorie: a) 6-9 let, b) 9-12 let).

KTERÝ Z POŘADŮ SI VYBRAT?

Dobře víme, že pro různé akce a příležitosti se hodí různé divadelní příběhy či tematické pořady. Wikiho divadlo dělí představení do 3. kategorií. Podle povahy Vaší akce můžete vybírat z oblíbených pohádkových příběhů, interaktivních zábavně-naučných programů nebo pořadů, které se vážou k aktuálnímu ročnímu období a sezónním akcím..

Zanechte nám e-mail